Quality policy

Tüm Tarafların Memnuniyeti

Elmaksan; dünyanın sürdürülebilir gelişimi için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştiren güvenilir bir çözüm ortağı olarak, temas halinde olduğu tüm tarafların memnuniyetini ilk sırada tutar. Etkin yönetim, eğitim ve iletişim olanakları ile, başarısının temelinde olduğuna inandığı çalışanlarının sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar. Elmaksan ailesindeki her bir çalışan, kendi çalışma arkadaşlarını da birer müşteri olarak kabul eder ve dış müşteriler gibi iç müşterilerin de beklentilerini aşmayı hedefler.

Güvenilirlik

Elmaksan üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder. Müşteriye hizmeti tam zamanında ve kusursuz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlar. Etkin yönetim, eğitim ve iletişim olanakları ile, başarısının temelinde olduğuna inandığı çalışanlarının sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar.

Uygunluk

Elmaksan; hizmet verdiği tüm faaliyet alanlarında iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere, tüm yasal gereksinimleri karşılar. Konusundaki yetkin çalışanları ile süreçleri tüm aşamalarda kontrol altında tutarak uygunsuzluk olasılıklarını en aza indirir.

Çevrenin ve Çalışanın Korunması

Temiz, doğal, yaşanabilir bir ekosistemin oluşmasına ve korunmasına öncülük eden Elmaksan, doğal kaynakların korunması ve verimli bir şekilde kullanılması için geri dönüşümü süreçlerinin bir parçası olarak kabul eder. Çalışma alanlarında güvenli şartlar sağlayarak faaliyetlerinden etkilenen tüm tarafların kaza riskini azaltır.

Sürekli Gelişim

Elmaksan; Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncü olma ve geleceği kurgulama vizyonu ile sürekli gelişimi görev bilir. Ürünlerini, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlar.

Saygınlık

Her Elmaksan çalışanı güvenilirliğin yolunun saygı duyulan bir kurum olmaktan geçtiğinin bilincindedir. Elmaksan, saygınlığı ve güçlü kurum imajı ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefler. Kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görür.